Cennik

Cennik

Lekcja próbna

30 zł

SPRAWDŹ NAS

ZAPISZ SIĘ

Karnet

120 zł

4 ZAJĘCIA

ZAPISZ SIĘ

Nasze regularne zajęcia odbywają się w formie kursów. Chcemy, żeby uczestniczki zajęć trenowały razem przez dłuższy czas. Dzięki regularności możemy zobaczyć większe postępy, rozwój i co ważne – zgranie uczestniczek zajęć.

Na podstawie zgłoszenia chęci uczestnictwa w zajęciach uczestniczka / uczestnik zostaje zakwalifikowany do stałej grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania.

W przypadku zmiany lub rezygnacji prosimy o przesłanie wiadomość na adres e-mail [email protected] w ciągu 3 dni od daty pierwszego wejścia na zajęcia.

W przypadku pierwszych, próbnych zajęć istnieje możliwość płatności wykupienia jednorazowego wstępu na zajęcia.

Informacje dotyczące płatności:

Cena za miesięczny karnet jest zależna od ilości zajęć w danym miesiącu.

Płatność za kurs: 

Cena jednostkowa pomnożona zostaje przez ilość zajęć (uwzględniając dni wolne lub większą ilość dni w danym miesiącu), a następnie końcowa kwota podawana jest na początku miesiąca za pośrednictwem wiadomości sms.
Najczęściej są to 4 lekcje w miesiącu.

Płatność: przelewem do piątego dnia danego miesiąca.

Płatność odbywa się z góry, za wszystkie zajęcia w danym miesiącu.

Zgłaszanie nieobecności i odrabianie zajęć jest możliwe zgodnie z regulaminem za pośrednictwem indywidualnego konta klienta w systemie ActiveNow.

Ewentualna zmiana lub rezygnacja z zajęć musi zostać zgłoszona do 5 dnia rozpoczynającego się miesiąca w wiadomości mailowej na [email protected]femistudio.pl  .

Informacje dotyczące płatności:

Grow Brand Sp. z o.o.
16 1090 1014 0000 0001 4864 8556
ul. Żywiczna 16a 05-092 Łomianki
NIP: 1182228599