Kontakt

W celu zapisania się na zajęcia prosimy o wypełnienie formularza.

Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo spersonalizowaną ofertę drogą mailową.


Można wybrać więcej niż jedne zajęcia. Na podstawie zgłoszenia sprawdzimy aktualną dostępność miejsc w wybranych grupach. Spersonalizowaną ofertę wyślemy w wiadomości email.

Po wysłaniu zgłoszenia nastąpi przekierowanie na stronę z potwierdzeniem. Jeśli to nie nastąpiło prosimy o cierpliwość lub sprawdzenie, czy wszystkie wymagane pola zostały wypełnione.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest GROW BRAND Sp. z o.o. (Łomianki, ul. Żywiczna 16a, 05-092,, adres e-mail: kontakt@growacademy.pl, NIP: 1182228599 REGON: 38990538 Użycie niniejszego formularza kontaktowego np. do zapisania się na zajęcia jest równoznaczne z akceptacją warunków Regulaminu oraz Polityki prywatności i cookies GROW ACADEMY, dostępnych na stronie www.growacademy.pl. Dane osobowe są przetwarzane w celu zapisu na zajęcia, realizacji oferowanych usług, marketingowo-handlowym, a także w celach wynikających z przepisów prawa, do czasu ustania celu dla którego zostały zebrane albo wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, w zależności co nastąpi pierwsze. Osoba podająca swoje dane ma prawo żądania od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak również prawo do cofnięcia zgody na przetwarzania danych osobowych. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Osoba, której dane są przetwarzane, ma także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Adres studia: ul. Pawłowska 6, 05-092 Łomianki
E-mail: kontakt@femistudio.pl (zapisy przyjmujemy tylko za pośrednictwem formularza dla nowych / stałych klientów)
Telefon: 502 451 601 (wyłącznie sprawy pilne / dodatkowe pytania)