Zapisy na sezon 2023/2024

Startujemy z zapisami na nowy sezon w Femi Studio

Nasi stali klienci mają pierwszeństwo zapisów w terminie zerowym, czyli od czwartku 17.08 do poniedziałku 21.08.

Zapisy odbywają się przez indywidualny panel klienta Activenow (opcja ZAPISY NA ZAJĘCIA). Później startujemy z otwartymi zapisami dla nowych klientów, którzy już dopytują nas o miejsca w grupie.

Będziemy wdzięczne za możliwie szybkie zapisy na zajęcia, żebyśmy mogły zagwarantować Wam miejsce zanim ogłosimy otwarte zapisy.

Podsumowując poprzedni sezon chciałybyśmy Wam bardzo podziękować za ogrom wsparcia, tak liczną obecność na naszych zajęciach i wszystkie polecenia.
To dzięki Wam nasze studio tak pięknie się rozwija, razem z nami tworzycie społeczność Femi Studio.

Dziękujemy

 

Poniżej kilka bardzo ważnych spraw organizacyjnych:

 

1. Zgłaszanie nieobecności na zajęciach.

Dostajemy od Was sygnały, że zdarza Wam się polować na miejsce na odrabianie zajęć.

Prosimy o zgłaszanie nieobecności w każdym przypadku, również gdy nie planujecie odrobić zajęć. Nawet jak zgłosicie nieobecność za późno (mniej niż 2h przed zajęciami) to umożliwi to innej osobie wejście na zajęcia

 

2. Zmiany w cenniku.

Od września następują zmiany cen kursów Femi Studio.

Ceny większości kursów zostały zwiększone o 5 zł  za zajęcia.

Od początku powstania Femi Studio staramy się oferować jak najwyższą jakość. Nasz team tworzą doświadczone instruktorki. Dbamy o nasz zespół oraz miejsca, w których odbywają się nasze zajęcia. Mamy nadzieję, że będzie to zmiana akceptowalna.

Wiedząc jednak, że część z Was chodzi do nas częściej niż raz w tygodniu – dla osób, które w tym sezonie wybiorą 2 lub więcej kursów Femi Studio, cena pozostanie bez zmian względem zeszłego sezonu. Mamy nadzieję, że taka opcja umożliwi Wam udział w naszych zajęciach tak często jak tego potrzebujecie.

Szczegółowy cennik zajęć: www.femistudio.pl/cennik

 

3. Sprawdzanie zaległości.

W związku ze zmianami w cenniku nie będziemy w stanie wysyłać do Was indywidualnych wiadomości SMS z kwotą za dany miesiąc. Aby samodzielnie sprawdzić zaległość za dany miesiąc prosimy o korzystanie z systemu ActiveNow. Na swoim indywidualnym koncie każda osoba będzie miała wyświetloną automatycznie wyliczoną zaległość.

Bardzo prosimy o dokonywanie płatności zgodnie z kwotą wyświetloną w panelu klienta ActiveNow. Pozwoli nam to uniknąć dodatkowej i czasochłonnej pracy związanej z księgowaniem nadpłat.

Bardzo dziękujemy za zaufanie i do zobaczenia na zajęciach