Natalia Gralewska

Natalia Gralewska

SLOW YOGA | RELAX YOGA

Renia Miszewska

Praktykuje i uczy jogi łącząc ją z terapeutycznym wpływem wibracji mis kryształowych oraz olejków eterycznych i naturalnych kadzideł.
Tworzy atmosferę i przestrzeń dla spokojnego oddechu, głębokiego relaksu oraz odbudowy na poziomie komórkowym.

Najlepiej czuje się będąc w podróży podczas eksploracji świata zewnętrznego, jak i swojego wewnętrzna. Celem wszelkich jej praktyk i wypraw jest samopoznanie i doświadczanie. Celebruje bycie osobą wysoko wrażliwą i wciąż poznaje nowe metody dzielenia się swoimi darami.

Jest nauczycielką z trzyletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć grupowych, akredytowaną przez Yoga Alliance. Praktykuje krama vinyasę, power jogę, yin jogę oraz życie codzienne według zaleceń ajurwedy.
Jogę poznała w Warszawie mając zaledwie 16 lat, kiedy jednak była bardziej związana z tańcem. Od 2018 roku zaczęła pogłębiać swoją praktykę żyjąc poza granicami kraju: w Power Living oraz Body Mind Life w Sydney oraz Wild Heart Yoga Tribe w Cairns (Australia), Samadi w Canggu, Radiantly Alive w Ubud (Bali) oraz w Pure Yoga w Las Palmas (Gran Canaria). Obecnie wróciła do Polski. Szkoli się z niskich i wysokich balansów u Justyny Urbaniak.

SPRAWDŹ GRAFIK