Wiktoria Aleksandrowicz

Wiktoria Aleksandrowicz

YOGA FLOW | SLOW YOGA

Wiktoria Aleksandrowicz

Jogę praktykuje od 6 lat. Zaczęłam od Aerial jogi, a później praktykowałam Yogę Flow.

Dla ruchu i relaksu, bujając się w hamaku i wisząc do góry nogami, radziłam sobie z trudnymi emocjami dojrzewania. Kiedy trafiłam na Yogę Flow poczułam w sobie energię do działania i do życia.

Kiedy wchodzę na matę z czystą głową , robię wdech i z wydechem wszystko puszczam. Dzięki regularnej praktyce nauczyłam się większej uważności i radości w życiu. Joga to dla mnie czerpanie z korzeni i bliskość z naturą. Od zawsze interesowałam się psychologią i obserwowałam jak zachowują się ludzie.

Aktualnie studiuje psychologię, a w przyszłości chciałabym zostać psychoterapeutką. Moją misją jest pomaganie ludziom a podejście holistyczne jest mi bardzo bliskie. Odkryłam, że zanim będę leczyć głęboko ludzką psychikę rozmową, mogę to zrobić na zajęciach i zająć się nie tylko psychiką, ale i ciałem. Najważniejszym momentem mojej całej przygody było przeczytanie książki o jodze według Iyengara. Po latach własnej praktyki wyjechałam na Bali i zrobiłam kurs nauczycielski 200 h z Vinyasy. Dla równowagi energii yang zrobiłam również kurs online jogi yin.

Chciałabym się dzielić tym dobrem, które joga ma do zaoferowania i mam nadzieję, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Na zajęciach skupiam nie tylko na sposobie wykonywania poszczególnych pozycji, ale także na atmosferze podczas zajęć. Wplatam przyjemne dźwięki, zapachy oraz elementy medytacji i treningu uważności.

SPRAWDŹ GRAFIK