Luiza Rosińska

Luiza Rosińska

LATINO SOLO | FEMI DANCE

Luiza Rosińska

Luiza zaczęła stawiać swoje pierwsze taneczne kroki już w przedszkolu. W wieku 7 lat zaczęła tańczyć sportowo taniec towarzyski i już wtedy wiedziała, że jest to jej pasja na całe życie. Jest wielokrotną mistrzynią okręgu kujawsko-pomorskiego, wielokrotną wicemistrzynią Polski, finalistką wielu turniejów międzynarodowych. Już w wieku 12 lat zdobyła tytuł wielokrotnej Mistrzyni Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Posiada najwyższą międzynarodową klasę ”S” w obu stylach tanecznych. Przez kilkanaście lat swojej kariery jest w czołówce rankingu Polski. W swojej przygodzie z tańcem miała przyjemność być członkiem kadry Polski w międzynarodowej federacji tanecznej WDSF. Luiza jednak nie zatrzymuje się na tym i cały czas startuje w turniejach oraz pogłębia swoją wiedzę, technikę i umiejętności u najlepszych trenerów na świecie.

Luiza jest osobą pełną temperamentu i ambicji. Na salę zawsze wchodzi z szerokim uśmiechem. Zaraża swoją pozytywną energią i pomaga kobietom w nabraniu większej pewności siebie.

SPRAWDŹ GRAFIK